Şişli Diyetisyen

Şişli Diyetisyen Hizmeti

sisli-diyetisyen

Birçok kişide bulunan kilo problemleri, günlük yaşantımızda bizi hem sağlık yönünden hem de estetik görünüm açısından fiziksel ve psikolojik olarak olumsuz etkileyebilmektedir. Özellikle son yıllarda artan obezite, toplum sorunu haline gelmiştir. Obezite, vücuttaki yağ artışının sebep olduğu bir sağlık sorunudur ve bu sorun gelişmiş ya da gelişmekte olan ülkelerin büyük problemi haline gelmektedir. Aynı zamanda beslenme alışkanlıklarımıza dahil olan fast food (hızlı yemek) yemek tarzı ve yeterli beslenmeye vakit ayıramama gibi sorunlar bireylerin ortak problemi olmaktadır.

Şişli diyetisyen kaliteli ve memnuniyet odaklı çalışma prensibi ile sizlere tüm kilo problemlerinizde yardımcı olmakta ve sağlıklı yaşam kapısını sizler için aralamaktadır. Farklı ve nitelikli kişiye özgü diyet programları ile ön plana çıkan şişli diyetisyenin çalışma politikası ilk olarak sizlerin sorunlarını doğru bir şekilde tespit etmek amacı ile tarama ve testler yapılması ile başlar. Bu testlerde sizlerde bulunan sorunları tespit etmemiz açısından büyük önem arz etmektedir. Bu testlerden çıkan sonuçlara göre diyet programınız oluşturulur. Eğer bir hastalık durumunuz varsa bu hastalıkların tetiklenmemesi için kontrollü bir diyet programı hazırlanır. Şişli diyetisyen, tüm bu aşamalardan sonra sizin için ideal kilo ölçüleri belirleyip bu standartlara göre, sizi hedefinize ulaştıracak dengeli ve yeterli bir beslenme düzeni oluşturmaktadır.

Şişli diyetisyen farkı ile uygulamaya konulan bu programlar yavaş ve düzenli olarak ilerleyecek şekilde diyetisyenlerin sıkı takibinde olmaktadır. Yavaş ve kontrollü ilerleyen diyet programı sizlere motivasyon desteği vererek ilerletilecek ve sizin hedeflerinize ulaşmanızda, ideal kilonuzu korumanızda destek sağlayacaktır. Hızlı bir şekilde uygulanan diyet programları hiçbir zaman ideal kiloya ulaşmak için sağlıklı bir süreç sağlamaz, aksine olumsuz sonuçlar yaratır. Unutmayın ki, bu kilonuza kısa sürede ulaşmadınız, bu yavaş yavaş olan bir durumdu ve kilo verme programı da aynı şekilde yavaş yavaş olmalıdır. Vücut için en sağlıklı süreç bu şekilde olmaktadır. Sizin için en sağlıklı programları hazırlayan ve sizlere psikolojik destek sunan Şişli diyetisyen bu süreçleri en sağlıklı şekilde başarmanızı sağlayan programları ile kaliteli bir çalışma standardına ulaşmaktadır.

Şişli Diyetisyen Uzmanları

Şişli diyetisyen denilince ilk akla gelen isimlerden biri olan ve 1999 yılından beri hizmet veren uzman diyetisyen Burak Alifaki, alanında birçok diploma ve başarı belgesine sahiptir. İstanbul ilinde hatta Türkiye’ nin tüm bölgelerinde uzman diyetisyen olarak hizmet vermektedir. Danışanlarıyla birebir hizmet sürecini devam ettiren Işıl Sayın, uzakta olan danışanlarına da online diyet hizmeti sunmaktadır. Diyet ürünleri, kilo kontrolü, enteral beslenme, kavitasyon, bağırsak enfeksiyonu gibi birçok hastalığın ilgi alanına girdiği uzman diyetisyen, sizlere özenli ve titiz bir şekilde hizmet sağlamaktadır.

Şişli diyetisyenin bir diğer ismi olan Burak Alifaki, hijyenik eğitim, besinlerin sağlık açısından içeriklerinin ne olduğu, sağlıklı yemek pişirme teknikleri nasıl uygulanır, gibi birçok konu hakkında eğitim görmüştür. İşini severek ve özenli yapan uzman diyetisyen Burak Alifaki, obezite ve kilo kontrol yönetimi, kilo verme, kilo alma, diyabet ve diyet tedavisi, hastalıklarda beslenme tedavisi, kurumsal danışmanlık, çocuklar ve okul çocuklarında beslenme gibi birçok konuda sizlere en kaliteli şekilde hizmetlerini sunmaktadır.

Kişiye özel sağlıklı zayıflama ve beslenme programları, kilo yönetimi ve kilo koruma, kişiye özel sağlıklı kilo alma programı, kronik hastalığı olan kişilerde beslenme, doğum sonrası zayıflama tedavisi, hastalıklarda beslenme gibi konularda tedavi sağlayan ve Şişli diyetisyen Burak Alifaki, uzman diyetisyen olarak sizlere özgü diyet programları ile birçok alanda hizmetine devam etmektedir.

Nişantaşı Diyetisyen Online Diyetisyen

Paket programlar ve ücretler hakkında bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.